En Utomjordisk Manual: Del 2 För förståelsen av människans natur

En Utomjordisk Manual: Del 2 För förståelsen av människans natur
Serie En Utomjordisk Manual (2)
Författare
Förlag Spektra-Art Förlag
GenreAstrologi och esoterika
FormatHäftad
SpråkSvenska
Antal sidor136
Vikt120 gr
Utgiven2025-03-24
ISBN 9789188422415

En Utomjordisk Manual är en bok som avviker från alla andra böcker om utomjordingar. Här hittar du inga spekulationer, kanaliseringar eller tolkningar. Istället hittar du utdrag från föreläsningar och citat från utomjordiska träningsmanualer för kontakt med människor. Många av citaten är direktöversättningar på lättbegriplig svenska.

Jag har många års erfarenhet av möten med dimensionella varelser. Jag har arbetat som kontaktperson kontinuerligt sedan 1995. I mitt arbete har jag valt att fokusera på diplomatiska möten då jag snabbt insåg att olika utomjordiska grupper ofta konkurrerade med varandra om utrymme i tiden. Som mest var jag i kontakt med upp till 250-300 nya utomjordiska grupper per år.

Under dessa år har jag fått ovärderlig information, erfarenhet och, viktigast av allt, vunnit deras förtroende. Jag har lärt mig att tänka som utomjordingar gör, vilket är nödvändigt för att bli accepterad i deras telepatiska kollektiv. Detta har i sin tur varit nödvändigt för att översätta dessa texter till begriplig svenska och med Jordiska begrepp.

Jag kan lova dig att dina tankar kommer att göra flera loopar innan de landar igen efter denna flygning i tankens rymd.